Jesteś tutaj > Strona główna » O nas

O nas

      Firma B.J.M. jest firmą rodzinną, która działalność gospodarczą prowadzi od 1976 roku. Od 1990 roku zajmujemy się produkcją guzików poliestrowych. Obecnie w naszych zakładach i filiach znajduje pracę ok. 50 pracowników. Mamy ścisłe kontakty z firmami włoskimi, od których kupujemy maszyny i surowiec. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę inżynierów i projektantów, którzy co sezon wprowadzają nowe wzory guzików na rynek. Jesteśmy w stanie dostarczyć klientowi na życzenie prawie każdy guzik w wybranym fasonie. Wytwarzane przez nas guziki spełniają potrzeby firm produkujących klasyczną odzież damską i męską, odzież sportową, młodzieżową, dziecięcą i ubrania robocze.

Do produkcji guzików używamy wysokiej klasy materiałów z tworzyw sztucznych, głównie z żywic poliestrowych. Nowoczesny park maszynowy decyduje o wysokiej jakości wyrobów. Dlatego też stosowane przez nas maszyny to obecnie najnowocześniejsze urządzenia guzikarskie.


              
 
Zakup nowej maszyny laserowej w 2001 roku pozwolił rozszerzyć naszą ofertę w zakresie wykonywania wszelkiego rodzaju wzorów i grawerów na guzikach wymaganych przez klienta. W 2003 roku kupiliśmy nową linię do produkcji krążków, z których sami produkujemy nasze guziki. Krok ten pozwolił nam zwiększyć ofertę jeśli chodzi o surowiec i wzory guzików jak i przyczynił się do szybszej realizacji zamówień. W roku 2011 zakupiliśmy kompletną technologię do produkcji krążków z pręta. Dzięki temu w znaczący sposób zwiększyliśmy naszą ofertę guzików.

Współpracujemy z firmami na terenie całej Polski. Dzięki naszej mobilności utrzymujemy z nimi stały kontakt. Przesyłki na terenie całego kraju dostarczane są w ciągu 24h firmą UPS lub Masterlink w cenie ok. 14 zł + VAT. Naszą dewizą jest przygotowanie oferty dostosowanej do wymagań każdego klienta.
Zależy nam na bardzo szybkim serwisie dlatego systematycznie powiększamy naszą sieć sprzedaży.

Nasze główne atuty:
laser - produkcja guzików z logo klienta, tworzenie indywidualnych wzorów,
powtarzalność wzorów,
możliwość indywidualnego opracowania wzoru,
farbowanie na życzenie klienta,
szybkość i terminowość dostaw
  • Polecamy
  • Wyprzedaże

Aktualności

Data: 04.05.2012
Majówka

czytaj więcej
  • 27-29 luty